Berušky

Asistentka pedagoga

Bc. Lucie Štírková

Jak to u nás vypadá
Ve třídě Berušek se maximálně věnujeme individuálnímu rozvoji dětí prostřednictvím logopedie, která se zaměřuje na správnou výslovnost, rozšiřování slovní zásoby a porozumění textu. Děti se učí prostřednictvím her, cvičení a interaktivních aktivit, které podporují komunikační schopnosti.
Logopedické chvilky zahrnují cvičení na správnou artikulaci zvuků, práci s rýmováním, hraní jazykových her a příběhů pro podporu porozumění a komunikaci. Učitelky a asistentka sledují pokrok každého dítěte a přizpůsobují aktivity podle individuálních potřeb a schopností.
Kromě logopedie děti zažívají také kreativní tvoření, hudebně-pohybové aktivity, relaxační chvilky a přírodní objevování nových věcí. Dopoledne tráví čas venku, buď při procházkách do blízkého okolí nebo na zahradě, což podporuje jejich celkový fyzický rozvoj a poznávání světa kolem sebe. Takový komplexní přístup podporuje harmonický rozvoj každého dítěte ve Třídě Berušek.